Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
30 мая 2024
19,9 °C
небольшой дождь

Автозапчасти. Шины. Автокраски. Аксессуары.

КейБі, ПП

0
1270
телефоны
  • (067) 989-39-06
  • (067) 278-69-05
Адрес
г. Винница
2-й пер-к Хмельницького шосе, 6
Мы в соцсетях
написать письмо
Стандарт+

КЕЙБІ, ПП - НАДІЙНІ ПІДШИПНИКИ В ВІННИЦІ

      ПП «Кейбі» - компанія, що динамічно розвивається, пропонує комплексні рішення по забезпеченню підшипниками, приводними пасами, технічними ущільненнями і різними супутніми матеріалами підприємства, організації та фізичні особи на ринку України.

     Метою ПП «Кейбі» є забезпечення високої якості співпраці з партнерами, комплексне обслуговування сільськогосподарських, виробничих промислових підприємств і підприємств добувної галузі.

     Головною ціллю нашої компанії є довгострокове, взаємовигідне співробітництво з підприємствами всіх галузей виробництва, як в Україні так і за кордоном.

     Підприємство пропонує: ремені (ремінь) привода, ланцюга привода, підшипники, сальники, стопорні кільця, мастильні матеріали та ін.

     Підшипники зі складу та під замовлення до сільгосптехніки, спецтехніки, промислового устаткування всіх типів і виробників.

     Наша фірма працює на ринку продажу підшипників, ременів і сальників вже дуже багато років і за ці роки завоювала бездоганну репутацію. Компанія пропонує великий вибір продукції, де понад 10 тисяч найменувань найпоширеніших виробів різних виробників, як іноземного, так і вітчизняного виробництва, які завжди присутні на нашому складі у Вінниці. Також ми можемо поставляти сучасні підшипники і ремені під замовлення. Ми займаємося доставкою по Україні транспортними компаніями, по Вінниці своїм транспортом. Для постійних і оптових клієнтів ми пропонуємо знижки.

     На сьогоднішній день ПП «Кейбі» - фірма з досвідченим і сучасним менеджментом, правильною і добре продуманої маркетинговою політикою. Щодня кількість постійних клієнтів продовжує зростати, що дозволяє нам бути абсолютно впевненими в своїх силах, пропонувати все більш вигідні і гнучкі форми спільної роботи і покращувати існуючі. Це сучасне обладнання, яке користується величезною популярністю в усьому світі. У каталозі можна знайти конструкції, які гарантують відмінну герметизацію напрузі, забезпечуючи високу ступінь герметизації, правильне кріплення і підтримку валу. В якості основного виробничого матеріалу застосовується нержавіюча сталь високої якості, фторопласт, еластоміри, а також гума різних марок.

Фото и видео
Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий