Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 февраля 2024
8,0 °C
облачно с прояснениями

Автошколы

Проф-Авто, учбово-наукове підприємство

0
322
телефоны
  • 096 444 55 85
  • 0432 438 882
Адрес
г. Винница
вул. Політехнічна, 7, каб. 3105
сайт
Мы в соцсетях
написать письмо
Люкс

Учбово-наукове підприємство «Проф-Авто» – це сучасна автошкола у Вінниці з досвідом роботи з 1996-го року – саме тоді була створена перша недержавна мережа навчальних закладів із підготовки майбутніх водіїв. Відтоді вона здобула чудову репутацію, яку тільки підкріплює пристойна статистика, відповідно до якої понад 70 % випускників закладу з першого разу успішно складають іспит в СЦ МВС. Це дозволяє «Проф-Авто» заслужено посідати верхні рядки в рейтингу найкращих автошкіл регіону.

Автошкола здійснює навчання для отримання посвідчення водія категорії А1, А, В, С, D, Е, а також перепідготовку водіїв. Теоретичні заняття проходять в очній формі тричі на тиждень (понеділок – середа) і відбуваються у вечірній час, їхня загальна тривалість становить 9 тижнів. Мета – щоб учень не тільки вивчив ПДР і якісно підготувався до складання іспиту, а й надалі не боявся водіння, здобув впевненість і навчився думати за кермом, аналізувати обстановку на дорозі, своєчасно реагувати на неї і самостійно ухвалювати рішення. Наприкінці останнього тижня учні складають внутрішній іспит з теорії.

«Проф-Авто» має сучасну матеріально-технічну базу, якій можуть позаздрити чимало конкурентів. Так, аудиторії обладнані плакатами, світлофорами, макетами вузлів і агрегатів авто, а під час навчального процесу активно використовуються не тільки посібники, а й комп’ютерні програми, планшети, відеофільми.

Перші практичні заняття з інструктором розпочинаються через 4 тижні після початку навчання і проходять на вулицях Вінниці і дорогах області. Акцент робиться не лише на здобуття учнем основних навичок безпечного кермування, а й на навчання впевненому орієнтуванню в умовах напруженого дорожнього руху. Додатково інструктори діляться досвідом непотрапляння або виходу зі складної ситуації, вчать аргументовано відстоювати свою думку перед працівником поліції.

Велику увагу тут приділяють безпеці учнів під час практичних занять. Зокрема, всі ТЗ мають подвійне управління, тож інструктор має змогу втрутитися в непередбачуваній ситуації на дорозі. Крім того, в холодну пору року машини обов’язково «перевзуваються» в зимову гуму.

Гордістю автошколи є викладацький колектив, який становлять досвідчені фахівці. Вони мають вищу автомобільну освіту і відповідну кваліфікацію, яку регулярно підвищують. Завдяки викладачам та інструкторам, які практикують індивідуальний підхід і створюють психологічний комфорт, невпевнений на початках учень стане розсудливим і впевненим кермувальником – перевірено на практиці не одною тисячею водіїв!

«Проф-Авто» пропонує істотні переваги:

  • зручне розташування в мікрорайоні з добре розвиненою транспортною розв’язкою;
  • підготовка водіїв усіх видів автотранспортних засобів;
  • сучасний автопарк;
  • гнучкий графік практичних занять;
  • індивідуальні уроки;
  • можливість оплати частинами.

Прагнете стати вправним водієм? «Проф-Авто» з радістю допоможе втілити в реальність ваше бажання!

Фото и видео
Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий