Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
16 апреля 2024
20,0 °C
небольшой дождь

статьи

Общество
Завжди ставте огорожу лицьовою стороною до сусіда. Головні причини, про які варто знати
14 февраля 2024, 00:28
Завжди ставте огорожу лицьовою стороною до сусіда. Головні причини, про які варто знати

Через огорожі на ділянках нерідко виникають суперечки між сусідами. Зазвичай це відбувається через те, до кого обличчям вона стоятиме. Це практичне та естетичне питання. Однак, краще поставити курган лицьовою стороною до сусідів.

Одна пара придбала невеличку ділянку та вирішила поставити паркан. Тоді з сусідами виникла суперечка, до чийого будинку стоятиме огорожа лицьовою стороною. Жінка хотіла, щоб огорожа дивилася в бік їх будинку, щоб це виглядало більш естетично та приємно. Сусід пропонував поставити паркан перед будинком в один бік, а за будинком — в інший. Для вирішення питання була кинута монетка. Знадобився час, щоб обдумати питання та прийняти рішення.

Оскільки у встановленні паркану приймала участь лише одна сторона, то й останнє слово було за нею. З внутрішнього боку огорожі знаходяться стовпи та перемички. На них легко залізти та подивитися на сусідню ділянку. Однак, огорожа для того існує, щоб огородити свою землю від очей інших людей. Тому, було б не логічно надати сусідам змогу зазирати в двір. Також, завдяки перемичкам можна легко потрапити на ділянку. Тому, в такій справі краса — не головне.

Ставте паркан лицьовою стороною назовні, а не в двір. Сусідів це порадує, а особисте подвір’я буде захищене.

Стовпи, що повернуті в двір, можна використовувати для натягування мотузок, на яких потім можна розвісити мокру білизну. Або вигадати інший спосіб використання.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий