Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
26 января 2022
-0,0 °C
небольшой снег

Афиша

Форсаж: Гоббс та Шоу (3D)

Форсаж: Гоббс та Шоу (3D)

Дата
01 августа - 07 августа
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США,Велика Британія, 2019

Жанр: екшн
Режисeр: Девід Літч
У ролях: Двейн Джонсон, Джейсон Стейтем, Ідріс Ельба, Ейса Гонсалес, Ванесса Кірбі, Едді Марсан, Гелен Міррен
Сценарій: Кріс Морган, Гері Скотт Томпсон, Дрю Пірс

Американський елітний спецагент Люк Хоббс і британський колишній співробітник спецрозвідки Декард Шоу абсолютно ненавидять один одного. Майже все своє життя вони були в різних таборах, стикалися лобами один із одним і бажали смерті противнику. Останнє, звичайно ж, незмінно, але зараз їм доводиться працювати в одній команді. Об’єднати їх змогла тільки світова загроза. Сестра Декарда на ім’я Хетті вкрала в нехороших хлопців вірус, який може знищити все людство. Щоб захистити сестру, а також весь світ від знищення, Шоу за допомогою Хоббса буде відбиватися від цих поганців на чолі з модифікованим суперсолдатом. Усе, що їм потрібно – це тачки, різна зброя та сім’я поруч.

Проект зняв режисер Девід Літч. Також у його фільмографії варто відзначити роботи «Джон Вік» (2014), «Вибухова блондинка» (2017), «Дедпул 2″ (2018).

Ролі в картині виконали: Дуейн Джонсон («Цар скорпіонів» (2002), «Скарби Амазонки» (2003), «Джуманджі: Поклик джунглів» (2017)), Джейсон Стейтем («Карти, гроші, два стволи» (1998), «Перевізник» (2002), «Пограбування по-італійськи» (2003)), Ванесса Кірбі («Бойфренд із майбутнього» (2013), «Місія нездійсненна: Наслідки» (2018)).

Embedded thumbnail
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий