Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
03 августа 2021
23,6 °C
небольшой дождь

Афиша

Aкустический концерт в темноте gamardah fungus

Aкустический концерт в темноте gamardah fungus

Дата
08 февраля
Місце 
pin КЦ "Галерея XXI"

Gamardah Fungus – загадковий і в чомусь навіть містичний дует з м. Дніпра, який створили саунд дизайнер Ігор Ялівець і гітарист Сергій Ягода у 2009 році. З того часу гурт набув культового статусу у вітчизняному андеграунді, випустив багато записів в Австралії, Англії, Франції, Швеції та Україні у жанрах ambient, electroacoustic і dark jazz.
В живих виступах Gamardah Fungus використовують різноманітні гітари, футуристичні модульні синтезатори, саморобні звукові об’єкти, тибетський ритуальний горн канглінг, ацтексктий свисток з уламків пірамід і унікальні звуки природи, які самі музиканти роками записують у мандрівках по всьому світу.
Музика дуету побудована на філософії дзен-буддизму і прагненні осягнути справжню красу Всесвіту. Вона магічна, медитативна та примарна, глибока та в’язка, в ній можна потонути і помріяти, особливо у повній тиші, в темряві при світлі поодиноких свічок.
Гурт був учасником фестивалів Jazz Koktebel, Гогольфест, Next Sound, Construction Fest, Art Meetings і багато інших. У Вінниці Gamardah Fungus виступить вперше!

Цена билета 150 грн
Колличество билетов ограниченно
Зказ билетов за тел (068) 965 07 29

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий