Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
15 января 2021
-9,2 °C
небольшой снег

Новости

Вінниця
Житлові будинки, дитячі садки та школа: у Вінниці планують забудувати територію неподалік Центрального парку
12 июня 2020, 14:42
Житлові будинки, дитячі садки та школа: у Вінниці планують забудувати територію неподалік Центрального парку

Територія поблизу Центрального парку у Вінниці може значно змінитись. Там мають наміри побудувати декілька багатоквартирних будинків, школу, дитячий садок, торгово-офісний центр тощо. Наразі розпочались громадські обговорення щодо екологічної оцінки забудови. 

Оголошення про початок громадських обговорень опубліковали на сайті Вінницької міської ради 5 червня. Йдеться про територію, обмежену вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І. Богуна та Б. Лук’яновського.

Детальним планом території передбачається визначення граничних параметрів об’єкта і допустимого функціонального використання території в умовах існуючої ситуації. Один із найважливіших критеріїв, за яким проводиться обґрунтування можливості будівництва, – прогнозований вплив на навколишнє середовище.

На опублікованій графіці вказано, що у планах будівництво семи багатоквартирних будинків на 5-7 поверхів та ще трьох будинків на 6 поверхів. Загалом буде 1216 квартир. Крім цього, планують побудувати 2 дитячих садки на 280 дітей, школу на 33 класи, стадіон, громадський центр, відкриту автостоянку на 50 місць, дворівневий наземний паркінг на 380 місць з автомийкою, торгово-офісний центр з підземним паркінгом.

Громадське обговорення визначення екологічної оцінки триватиме до 5 липня. Отримати інформацію та ознайомитися з проектом документа, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією можна у департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Він розташований за адресою вул. Пушкіна, буд. 38, каб.8, тел: (0432) 67-22-76. Відповідальний за організацію розгляду – начальник відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування ВМР Юрій Самойленко.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) будуть повідомлені додатково.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий