Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
24 сентября 2021
10,8 °C
дождь

Новости

Вінниця
Запрошуємо вінничан до участі в обласному конкурсі дитячого відеоролика «Щаслива родина – душа України»
08 июля 2020, 13:40
Запрошуємо вінничан до участі в обласному конкурсі дитячого відеоролика «Щаслива родина – душа України»

«Щаслива родина - душа України» -  під такою назвою проходить  обласний конкурс дитячого відеоролика, ініційований Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до Дня родини 8 липня  2020 року.

Мета проведення: підвищення ролі родинного виховання у суспільстві, виховання поваги до сімейних цінностей, високих моральних якостей, відповідального ставлення до оточення, активізація творчого потенціалу дітей та сприяння самореалізації вмотивованих дітей, відкритих до комунікації.

До участі в конкурсі запрошується кожна дитина нашого регіону вікової категорії від 7 до 17 років.

Критерії визначення переможців: глибина розкриття теми у відеоролику, композиційне рішення, нестандартний підхід і виконання.

Перший етап Конкурсу проводиться  з 25 червня по 07 липня 2020 року  - у районах, містах, об’єднаних територіальних громадах. За підсумками проведення першого етапу за рішенням відповідного журі до 07 липня  по одній роботі кожної вікової категорії надсилають до обласного оргкомітету.

Другий етап Конкурсу проводиться  з 07 по 15 липня 2020 року – визначення переможців обласним конкурсним журі.

За підсумками проведення другого етапу конкурсу за рішенням журі будуть визначені переможці, список яких буде опублікований на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

Телефон для довідок: 61-16-80 (відділ сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації)

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий