Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 января 2020
3,0 °C
небольшой снег

Новости

Вінниця
Ялинка з шишками на мільйон: в деталях розповіли про новорічні витрати
03 декабря 2019, 12:08

Цього року у Вінниці знову встановлять живу новорічну ялинку.

Розташують її традиційно у Центральному парку культури та відпочинку. Для того, щоб змонтувати "зелену красуню", використають 321 дерево, висотою від одного до 8 метрів. Їх розмістять у металевий каркас.

Ялинки поставить КП "Вінницязеленбуд". Згідно тендеру, їх вартість становить майже 196 тисяч гривень. Приведуть дерева із Хмельницької області.

Монтажем металевої конструкції для міської новорічної ялинки займеться "Вінницька транспортна компанія" за 114 тисяч гривень.

Для головної вінницької ялинки придбають нові іграшки. На прикраси витратять 142,6 тисячі гривень. Це будуть декоративні шишки, розміром 60 сантиметрів. На дерево розмістять 150 таких елементів.

"Вінницязеленбуд" також отримає ще 177,8 тисяч гривень за перевезення іграшок та ялинок до Центрального парку і парку "Дружби народів". Ще 197,6 тисяч гривень виділять комунальному підприємству на послуги з декоративного оздоблення ялинок у центрі та на Вишеньці.

Вінницька міська рада придбає нову огорожу, яку встановлять навколо ялинки. Обійдеться вона бюджету у 98,8 тисяч гривень. Монтуватиме паркан ФОП Токар Алла Володимирівна, за це отримає 141,9 тисяч гривень.

Загалом цьогоріч на головну новорічну ялинку та ялинку у парку "Дружби народів" витратять більше одного мільйона гривень.

Традиційно головна ялинка міста запалює святкові вогні 19 грудня, у День Святого Миколая.

У двох українських містах почали встановлювати новорічні ялинки на центральних площах.

Готуються до новорічних свят в Кременчуці Полтавської області та Харкові.

В минулому році харківська ялинка була визнана найвищою в Україні - 40,4 метра.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий