Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
07 июля 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
Українські туроператори оцінили принади Вінниччини
01 сентября 2021, 15:04
Українські туроператори оцінили принади Вінниччини

Туроператорам запропонували екскурсії, прогулянки, туристичні родзинки та смаколики щедрої подільської кухні.

Впродовж чотирьох насичених днів для туроператорів, орієнтованих на в’їзний туризм, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА спільно з Департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради було організовано та проведено інформаційний тур «Подорож за враженнями».

Перебуваючи на Вінниччині, учасники туру відвідали місто Тульчин, яке зачаровує романтичними середньовічними замками, легендами, загадковими підземними ходами, садибою Станіслава Потоцького. Прослухавши екскурсію, гості прогулялися арт-алеєю та ознайомилися з «Леонтович Арт-Кварталом», який знаходиться в центрі міста та приваблює цікавими музичними експонатами туристів.

Також оператори відвідали «родзинку» Поділля, ошатну окрасу Тульчина, пам’ятку архітектури та містобудування національного значення, яка входить до туристичних маршрутів не лише міста, а й багатьох туристичних фірм нашої держави. Йдеться про Успенський храм, який був побудований за кошти Станіслава Потоцького. Це унікальна реліквія, що пережила дві світові війни та не зазнала жодних руйнувань. Споруда має високу дзвіницю і красивий фігурний купол, усередині збережено розписаний інтер`єр і ошатний декор стін.

Феєричним завершенням прогулянки стало наймасштабніше дійство –  OPERAFEST TULCHYN-2021.

Пізнавальним та захопливим було перебування у Могилів-Подільському районі. Учасники туру мали можливість прогулятися мальовничими берегами річки Дністер та відвідати надзвичайне місце сили й духовного оновлення -  Лядівський Усікновенський скельний монастир – Тисячолітню молитву Подільського Афону. Храм, який височіє на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром, що протікає поблизу с. Лядова Могилів-Подільського району. Заснував його славнозвісний родоначальник православного чернецтва у Київській Русі преподобний Антоній Печерський, який свого часу започаткував і Києво-Печерську лавру.

Наприкінці туру оператори побували на екскурсії у мальовничій Равликовій долині біля міста Жмеринки, а також скуштували смачні делікатеси з равлика.

Візит до Вінниччини був енергійним, пізнавальним та цікавим. Проведення такого заходу сприятиме популяризації туристичних об’єктів регіону, приваблюватиме вітчизняних та іноземних туристів, а також збільшить їх потік на території краю.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий