Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
27 ноября 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
У вінницьких Прозорих офісах можна отримати онлайн майже півсотню послуг
24 ноября 2021, 16:19
У вінницьких Прозорих офісах можна отримати онлайн майже півсотню послуг

Близько півсотні послуг у вінницьких Прозорих офісах можна отримати онлайн. Посприяли збільшенню таких послуг карантинні обмеження. Адже в умовах складної епідеміологічної ситуації в установі намагаються мінімізувати контакти.

Від початку року вінничани замовили через інтернет понад 26 тис. послуг. При цьому затребуваною залишається і робота адміністраторів ЦНАПу на 11 віддалених робочих місцях населених пунктів, що у Вінницькій громаді.

Зазначається, що у вінницьких ЦНАПах надають 582 адміністративних та інших видів послуг. З яких 46 послуг можна отримати онлайн: через «Персональний кабінет» на сайті Вінницької міської ради, державний портал електронних послуг «Дія», а також інші державні електронні ресурси.

Наприклад, онлайн можна замовити наступні послуги: довідка про реєстрацію місця проживання, архівні довідки,  документи, пов’язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями, наприклад, витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий