Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
07 июля 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
У Вінниці засудили ворожку, яка видурила в жінки 5 мільйонів гривень
22 февраля 2022, 17:07
У Вінниці засудили ворожку, яка видурила в жінки 5 мільйонів гривень

У Вінниці винесли вирок псевдоворожці, яка ошукала жінку. Віщунка пообіцяла зняти порчу, яку наклали на гроші та ювелірні прикраси. Наступні 10 років шахрайка проведу у в'язниці. 

Про це повідомляють у Вінницькому міському суді Вінницької області. 

У ході судового розгляду стало відомо, що обвинувачена, перебуваючи біля одного із салонів краси у Вінниці помітила раніше незнайому їй жінку. Обвинувачена під приводом зняття порчі з сім’ї потерпілої, почала переконувати жінку щодо необхідності негайного проведення відповідного ритуалу з використанням грошових коштів та ювелірних виробів.

Ворожка поїхала разом із жертвою до її будинку. Жінка винесла з оселі гроші та золоті вироби загальною вартістю 5 125 397,55 грн. Після чого, зловмисниця забрала цінності та пішла проводити "обряд очищення" та вже не повернулася. Згодом жінка зрозуміла, що її ошукали та звернулася до поліції.   ⠀⠀ ⠀⠀

"В судовому засіданні обвинувачена свою вину в інкримінованому їй кримінальному правопорушенні не визнала, цивільний позов не визнала.⠀Суд ретельно дослідив всі надані сторонами докази та за результатами повного та всебічного судового розгляду, визнав жінку винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України та призначив їй покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна", - йдеться у повідомленні.

Ворожка також має відшкодувати потерпілій матеріальну шкоду у розмірі 5 125 397,55 гривень. Крім цього заплатить 6 000 гривень на правову допомогу та 2 002 гривень на користь держави за проведення експертних досліджень та експертиз.⠀ ⠀⠀

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий