Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
31 января 2023
1,4 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
У Вінниці погодили перейменування обласної бібліотеки. Носитиме ім'я історика Валентина Отамановського
25 ноября 2022, 14:32
У Вінниці погодили перейменування обласної бібліотеки. Носитиме ім'я історика Валентина Отамановського

У Вінниці погодили перейменування обласної наукової бібліотеки. Заклад позбувся у назві згадки про російського вченого Климента Тимірязєва. Натомість книгозбірня носитиме ім'я історика Валентина Отамановського. 

Відповідне рішення схвалили депутати Вінницької обласної ради під час сесії 25 листопада, повідомили редакції сайту Vinbazar.com у пресслужбі. 

З вересня по жовтень тривало відкрите голосування за зміну назви обласної бібліотеки. Найбільше голосів отримав варіант присвоєння імені історика, автора першого в Україні історико-правового монографічного дослідження Вінниці Валентина Отамановського. Більшість депутатів підтримали перейменування. 

Нова назва бібліотеки вимагає приведення у відповідність документів. Тож директору Вінницької обласної універсальної бібліотеки доручили здійснити всі організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також статуту, викладеного в новій редакції.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий