Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
09 апреля 2020
17,0 °C
ясно

Новости

Вінниця
У Вінниці почали утеплювати школу №10. Що зроблять за понад 24 мільйона гривень?
18 ноября 2019, 14:29

У Вінниці протягом двох років 16 освітніх закладів мають реконструювати та утеплити. На черзі школа №10, яка знаходиться по вулиці Андрія Первозванного. — Чергова вінницька школа, яка стане комфортною та енергоефективною, - десята, — повідомляє мер Вінниці Сергій Моргунов. За його словами, дітям буде тепло взимку, а протягом всього року буде комфортний мікроклімат.

Моргунов зазначає, що підхід до робіт стандартний – комплексна термореновація включатиме реконструкцію даху з утепленням, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасаду та цоколя. — Я вже розповідав про наші амбітні, але цілком прагматичні плани, - утеплити 16 закладів освіти за два роки. Для цього місто залучило додатковий ресурс. А завдяки ProZorro нам вдалося під час торгів ще й зекономити, і саме за ці кошти проведемо реконструкцію школи №10, — обіцяє мер. Утеплення школи зроблять за 24,2 мільйона гривень.

За інформацією системи ProZorro підряд отримала вінницька компанія — товариство «Теплоенергетична компанія». Усі роботи мають закінчити у серпні 2020 року.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий