Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
21 ноября 2019
2,8 °C
небольшой снег

Новости

Вінниця
У Вінниці почали будувати першу бетонну дорогу
03 сентября 2019, 10:41

Поблизу Немирівського шосе почали будувати нову дорогу. Вона пролягатиме по вулиці Проектній, що на території Індустріального парку Загалом, на першу бетонну дорогу витратять 13,4 мільйона гривень. На території Вінницького індустріального парку, що знаходиться на виїзді з Вінниці на Немирівському шосе почали будувати нову дорогу. Шлях матиме довжину понад один кілометр і пролягатиме по вулиці Проектній.

«Передбачено влаштувати сучасне дорожнє покриття, тротуари та велодоріжки, а також освітлення. Це буде перша бетонна дорога у Вінниці – загалом понад кілометр нового шляху. Цього року будуть виконані всі необхідні підготовчі роботи, а безпосередньо будівництво — вже в наступному році», — написав міський голова Сергій Моргунов в своєму фейсбуку. На будівництво цього шляху оголошено в ProZorro два тендери: на 1 мільйона 493 тисяч та на 11 мільйонів 978 тисяч гривень. За тендерною документацією складно зрозуміти якою довжиною будуть відрізки дороги. Але, якщо рахувати по довжині бордюрів, то за 1,4 мільйона побудують 176 метрів шляху, а за 11,9 мільйона гривень — 1310 метрів.

Виконавцем робіт по першому тендеру хочуть оголосити товариство «Віндор», яке виконує ремонт дороги та тротуарів на вулиці Черняховського, що на Сабарові. По дорожчій закупівлі ще триває подання пропозицій. Виконувати роботи, відповідно до тендерної документації, будуть протягом 2019-2020 років. 

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий