Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 октября 2021
8,6 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
У ВІННИЦІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ В ПИТАННІ АДАПТАЦІЇ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ
19 февраля 2021, 12:59
У ВІННИЦІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ В ПИТАННІ АДАПТАЦІЇ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Створення робочих місць для ветеранів війни та підтримка розвитку ветеранського бізнесу є одними з пріоритетів, як на національному, так і на місцевому рівнях. Тому задля активізації впровадження низки заходів Програми розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ТГ на 2020-2022 роки нещодавно було підписано меморандум про співпрацю Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради із Міністерством у справах ветеранів війни.

В рамках домовленостей, бійцям АТО, які повернулися із фронту, будуть надані можливості для соціальної адаптації в мирному житті, створені умови для розвитку навичок підприємництва, сприяння та допомога у формуванні бізнес-проектів, які покликані активізувати сферу соціального підприємництва

Учасник АТО/ООС є однією із ключових цільових аудиторій вінницької Програми розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ТГ на 2020-2022 роки.

Ознайомитися із програмним документом можна за посиланням - https://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/SE/Default.aspx

Модель соціального підприємництва успішно апробована у розвинутих країнах і дозволяє ефективно вирішувати існуючі соціальні виклики у громаді, реалізувати ідейний потенціал, відкрити власну справу й долучитися до бізнес-спільноти однодумців, яка активно формується в Україні.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий