Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 марта 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новости

Вінниця
У Вінниці на наступний рік запланували реставрацію трьох пам’яток архітектури, серед яких «будинок-корабель»
12 декабря 2022, 21:03
У Вінниці на наступний рік запланували реставрацію трьох пам’яток архітектури, серед яких «будинок-корабель»

Виконком Вінницької міської ради затвердив до сесії проект рішення, яким вносить зміни до Програми реставрації об’єктів культурної спадщини на територіях населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської територіальної громади, на 2021-2023 роки. На наступний рік запланували реставрацію трьох будівель у центрі Вінниці.

Документ опублікований на сайті Вінницької міської ради.

Перелік об’єктів, на реставрацію яких планують виділити кошти в 2023 році.

 

 

«Особняк капітана Длуголенцького» по вулиці Магістратській, 66. Передбачено оновлення архітектурного акценту в рядовій забудові історичної вулиці Магістратської та поліпшення умов навчання для обдарованих дітей. Фінансування – 6,4 млн грн (разом з проектними роботами).

«Палац» по вулиці С. Петлюри, 15. Реставрація найцікавішої пам’ятки в стилістиці неоренесансну з пристосуванням під Музей історії Вінниці. Фінансування - 800 тис грн. (разом з проектними роботами).

«Жіноча гімназія» по вулиці Соборна, 94. Планується реставрація (термомодернізація) комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2. Оновлення пам’ятки - зразка муніципального будівництва початку ХХ ст. Фінансування - 12 971,255 тис грн.

Також в програмі передбачили 44,991 тис грн на виготовлення облікової документації на об’єкти культурної спадщини. Складання документів, які містять інформацію стосовно цінності об’єкта культурної спадщини, характерних властивостей, що становлять його історико-культурну цінність, етапів розвитку, просторових, функціональних характеристик, стану збереження, а також дані проведених досліджень.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий