Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
26 сентября 2021
18,3 °C
облачно с прояснениями

Новости

Вінниця
У Вінниці чоловік пограбував офіс з видачі швидких кредитів
26 июля 2021, 16:46
У Вінниці чоловік пограбував офіс з видачі швидких кредитів

23 липня затримали чоловіка, який пограбував офіс з видачі швидких кредитів біля залізничного вокзалу Вінниці. Зловмисник залякав працівницю та відібрав у неї ключі від сейфу. Підозрюваного вдалося затримати. 

Про це повідомляють у Вінницькому міському суді. 

"Підозрюваний, проходячи по залізничному вокзалу м. Вінниця, помітив приміщення установи з видачі швидких кредитів. Щоб в подальшому уникнути своєї ідентифікації, підозрюваний одягнув на обличчя медичну маску, верхню частину голови закрив капюшоном кофти, на руки одягнув гумові рукавиці та попрямував до вищезгаданої установи. Чоловік зайшов до приміщення, підійшов до жінки, яка там працювала та повідомив останній, щоб вона надала йому ключі від сейфу, який знаходився в приміщенні установи, для викрадення грошових коштів з нього. Підозрюваний отриманим ключем відкрив сейф та викрав із нього грошові кошти у сумі 13 000 грн., які належали кредитній установі. Після чого, чоловік зник з місця злочину та викраденими коштами розпорядився на власний розсуд", - йдеться у повідомленні.

Суд обрав до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів та визначив заставу у розмірі 190 320 грн.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий