Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 января 2021
-13,1 °C
небольшая облачность

Новости

Вінниця
У найбільшому соборі Вінниці молодь навчатимуть… англійської мови
15 июня 2020, 13:21
У найбільшому соборі Вінниці молодь навчатимуть… англійської мови

З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона такі зустрічі будуть проходити щонеділі на природі, у приміщенні недільної школи або онлайн – згідно діючих карантинних обмежень.

У Вінницько-Брацькій єпархії повідомили, що хочуть об’єднати молодих православних людей для розвитку вміння вільно спілкуватися англійською мовою, розширення словникового запасу, у тому числі на церковну тематику, а в перспективі – участь в інформуванні про життя та діяльність Православної Церкви України для закордонної аудиторії.

Крім цього на зустрічах будуть обговорюватися події з життя православних віруючих в Україні та в усьому світі, а також актуальні для молоді питання сьогодення.

Зустрічі проводить відомий молодий викладач Владислав Качур, який 2017 року увійшов до п’ятірки найкращих педагогів України за версією Global Teacher Prize 2017 та є одним з призерів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова».

“Якщо наших читачів зацікавили зустрічі з вивчення англійської мови при Спасо-Преображенському кафедральному соборі, запрошуємо приєднатися до них. Додаткову інформацію ви можете отримати по телефону: +38(093)137-03-50”

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий