Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
26 января 2022
-0,9 °C
небольшой снег

Новости

Вінниця
У Мурованих Курилівцях жінка самовільно захопила землю
26 ноября 2021, 11:45
У Мурованих Курилівцях жінка самовільно захопила землю

Могилів-Подільська окружна прокуратура відреагувала на бездіяльність органів місцевого самоврядування і контролюючих органів, які не реагували на факт самовільного зайняття землі на території Мурованокуриловецької громади Вінницької області.

Прокуратура встановила, що підприємиця самовільно зайняла земельну ділянку площею 11,5 га вартістю 1,4 млн грн та засіяла кукурудзою. Жінка заволоділа землею без відповідного рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) та за відсутності вчиненого правочину щодо цієї ділянки.

За фактом самовільного зайняття землі порушили кримінальне провадження. Водночас Могилів-Подільська окружна прокуратура заявила до суду цивільний позов про звільнення зайнятої ділянки та відшкодування збитків, завданих незаконними діями підприємиці, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області позов прокуратури задовольнив. Жінка має звільнити поле та сплатити до селищного бюджету Мурованих Куриловець майже 50 тис. грн.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий