Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 сентября 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
«Skills lab: власна справа»: молодь Вінниччини навчатимуть, як розпочати свій бізнес
09 октября 2020, 15:51
«Skills lab: власна справа»: молодь Вінниччини навчатимуть, як розпочати свій бізнес

Молодь Вінниччині запрошують взяти участь у тренінговій програмі «Skills lab: власна справа». Тренінг розрахований на тих, хто бажає розпочати власну підприємницьку діяльність. 

«Skills lab: власна справа» – це тренінгова програма, спрямована на розвиток та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу.

Долучитися до програми можуть бажаючі віком від 16 до 35 років: студенти, випускники училищ, коледжів та університетів, які готові започаткувати власну справу. Учасники програми отримають знання щодо особливостей запуску власного бізнесу, фінансових питань при започаткуванні підприємницької діяльності, основ написання бізнес-плану, аналізу конкурентів, дослідженню власної цільової аудиторії, а також навичок формування маркетингової стратегії та презентації продукту.

Тренінг відбуватиметься онлайн на платформі Google Meet з 2 до 26 листопада. Програма курсу складається з 8 вебінарів, які відбуватимуться щопонеділка та щочетверга з 17:30 до 19:30.

Участь у програмі безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 28 жовтня за ЦИМ посиланням.

«Skills lab: власна справа» розроблена Центром “Розвиток КСВ” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України та впроваджується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий