Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
07 июля 2022
32,5 °C
дождь

Новости

Вінниця
Переселенців запрошують на безкоштовну екскурсію до Вінницької станції юннатів
22 марта 2022, 18:04
Переселенців запрошують на безкоштовну екскурсію до Вінницької станції юннатівПереселенців запрошують на безкоштовну екскурсію до Вінницької станції юннатів

З кожним днем до Вінниці приїздить все більше родин вимушених переселенців із буремних регіонів. Серед інших, повстає питання організації дозвілля новоприбулих мешканців нашого міста. Цим переймаються на обласній станції юних натуралістів.

«Ми проводимо безкоштовні екскурсії для дітей вимушених переселенців. Вони можуть оглянути тераріумний і акваріумний зали, міні-зоопарк і тепличне господарство, - зауважила завідуюча лабораторією тепличного господарства станції юннатів Тетяна Слободяник.

  • теплиці діти дізнаються багато цікавого про кактуси, лікувальні рослини тощо. Поруч, у міні-зоопарку, можуть погодувати свинок, оленів та інших тварин. Юних переселенців запрошують відвідувати безкоштовні майстер-класи і гуртки. Також працівники станції юннатів допомагають одягом дітям із родини вимушених переселенців.

Тетяна Пінчук разом із чотирирічною донькою Катрусею переїхала до Вінниці із Києва. Вони поселилися в гуртожитку медуніверситету. Дізналися про можливість відвідати станцію юннатів.

  • Ексурсія сподобалася. Дитину зацікавили черепахи та акваріумні рибки. Також записала доньку на гурток образотворчого мистецтва при станції юннатів. Сьогодні вона зробила собачку із кольорового паперу, - розповіла Тетяна Пінчук.

 

Довідка:

Вінницька обласна станція юних натуралістів розташована за адресою:

вул. Данила Галицького, 2.

Попередній запис дітей із родин переселенців на безкоштовну екскурсію за телефоном: 096-75-973-65 (Тетяна Василівна).

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий