Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
31 января 2023
1,4 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
Національний саміт кібербезпеки відбувся у Вінниці
31 октября 2022, 14:42
Національний саміт кібербезпеки відбувся у Вінниці

Як повідомляють у міській раді, 27 жовтня у Вінниці відбувся Національний саміт кібербезпеки організований CRDF Global в Україні та Координаційним центром національної кібербезпеки при РНБО України та за підтримки Державного департаменту США. На заході обговорили поточний стан, виклики та перспективи реалізації Стратегії кібербезпеки на місцевому рівні.

На заході були присутні, зокрема, заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергій Демедюк, заступник директора департаменту кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Олександр Бакалинський, радник Національного центру кібербезпеки (Великобританія) Nik W, директор інформаційних технологій АТ “Вінницяобленерго” Юрій Томашевський.

На тему викликів та заходів у сфері кіберзахисту в місті Вінниця виступив директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

За його словами, в рамках впровадження цієї Стратегії, департамент інформаційних технологій отримав курси для держслужбовців, які представники міської ради та комунальних підприємств уже почали проходити, аби підвищувати свою цифрову безпекову грамотність.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий