Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 сентября 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
На Вінниччині встановлять рекорд України по висадці дерев
15 октября 2020, 14:42
На Вінниччині встановлять рекорд України по висадці дерев

17 жовтня на Вінниччиніпланують встановити рекорд Україниза кількістювисаджених дерев за одну добу. 17 жовтня Вінниччина готова взяти участь у загальнодержавній екологічній акції «Озеленення України» з осіннього висаджування 1 мільйона дерев. У цей день лісівники Вінниччини висадять понад 100 тисяч дерев. А також 60 тисяч висадять вінничани, які планують взяти участь с акції.

«В акції беруть участь всі державні підприємства лісового господарства Вінниччини, 50 учнівських лісництв, які діють на базі держлісгоспів, ветерани лісового господарства, оргкомітет Благодійної організації «Озеленення України» у Вінницькій області, волонтери, екоактивісти. Територіальні громади, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування долучаються до озеленення вулиць, територій шкіл, дитячих садків, створення парків, скверів, алей», - йдеться у повідомлені.

Через глобальне потепління в лісах почали висаджувати більш витривалі породи дерев.

«Ми маємо розуміти, що клімат змінюється, зона степу у зв’язку з глобальним потеплінням розширюється. Але завдяки праці лісівників Вінниччина не буде пустелею. Адже ми думаємо і робимо на крок уперед. І вже зараз вводимо більш посухостійкі іцінні лісові породи (горіх чорний, гікорі, модрина). Це все залишиться для наших нащадків», - пояснює начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар.

до благородної справи садіння лісу і, зокрема, до участі в акції може долучитися кожен. За довідками звертайтеся до обласного управління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ) за телефоном «гарячої лінії» – 0432-61-17-42 або за телефонами 097-968-42-28; 098-220-72-57, прес-службаВінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий