Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
29 января 2023
-1,5 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
На Вінниччині школярі на уроках праці роблять армійські «кішки» для захисників
02 декабря 2022, 20:29
На Вінниччині школярі на уроках праці роблять армійські «кішки» для захисників

Викладачі та учні ліцею села Корделівка на Вінниччині, виготовляють на уроках трудового навчання армійські «кішки» - спеціальний прилад для зняття розтяжок вибухових пристроїв та розмінування території. Такі подарунки вирішили зробити для захисників до Дня Збройних Сил України.

Про це пишуть на сайті Калинівської міської ради.

 

 

«Я побачив в інтернеті як хлопці за допомогою таких «кішок» розміновують територію. Таких приладів дуже мало, тому наші захисники часто ризикують життям, - розповідає про ідею виготовлення «кішок» вчитель трудового навчання Анатолій Костюк.

Армійська «кішка» складається із металевого гачка, яким зачіпляють підозрюваний предмет чи розтяжку. До цього гачка чіпляють довгий шнурок, яким його притягують.

Спершу викладач порадився з односельцями, які проходили службу в АТО, яким має бути цей пристрій та розробив креслення. Шнурок придбав за власні кошти. Також в хід пішли старі списані шкільні стільці. А за роботу взялися хлопці старших класів, які на уроках трудового навчання почали виробляти «кішки».

Приєдналися до доброї справи й дівчата, які під керівництвом своєї викладачки Тетяни Ломачевської пошили спеціальні мішечки для приладів. Ці мішечки можна причепити до рюкзаків чи на пояс і мати завжди із собою корисний прилад, який може вберегти життя багатьом армійцям.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий