Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
26 января 2022
-0,0 °C
небольшой снег

Новости

Вінниця
На Вінниччині фермер вирощує дорогоцінні трюфелі
26 ноября 2021, 11:47
На Вінниччині фермер вирощує дорогоцінні трюфелі

У селі Василівка Вінницької області Олександр Джига створив ферму, на якій крім овочів та фруктів, вирощуються дорогі делікатесні гриби – трюфелі.

Зазначається, що фермер посадив плантацію паростків дуба у селі Василівка. А вже у коренях дуба ростуть трюфелі. Саджанці чоловік вирощує в теплиці з крапельним поливом.

Зауважується, що один такий саджанець коштує близько 15 євро. А поки трюфелі проростають, Олександр Джига з собакою полює на гриби.

Трюфель – це гриб, що є відомим делікатесом, який має пікантний смак та незвичайний аромат. У планах фермера узаконити вирощування трюфеля, щоб мати змогу його експортувати.

«Ми хочемо все узаконити, щоб була ліцензія, генетичний паспорт, щоб ми могли експортувати, офіційно продавати. Тому намагаємося кожну копійку зекономить», – розповів Джига.

Він мріє, щоб його село мало певну фермерську спеціалізацію, як капустяні теплиці у деяких закарпатських селах, де мешканці розташовують їх майже у кожному дворі. Зазначає, для цього є всі можливості: багата земля, не надто жорстка система оподаткування.

Фермер також переконаний, що у селі можна заробляти дуже багато, якщо до справи підходити з розумом і бути готовим вкладати гроші й ризикувати. Крім того, слід виходити за межі власного городу та продумувати, як краще реалізувати свій продукт.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий