Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
24 июля 2021
22,5 °C
ясно

Новости

Вінниця
НА ВІННИЧЧИНІ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО МІЖНАРОДНИЙ ГРАНТ ДЛЯ РОЗВИТКУ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА НА СЕЛІ
29 января 2021, 13:33
НА ВІННИЧЧИНІ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО МІЖНАРОДНИЙ ГРАНТ ДЛЯ РОЗВИТКУ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА НА СЕЛІ

Наприкінці минулого року  проєкт «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва», ініційований Благодійним фондом «МХП – Громаді» спільно з Агенціями Регіонального Розвитку Вінницької та Черкаської областей, виграв у конкурсі грантових ініціатив. Запропонована ініціатива зорієнтована на соціально-економічні потреби регіону, а також існуючі інноваційні рішення, що сприятиме підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії. Проєкт  буде реалізовано протягом першого півріччя у Вінницькій та Черкаській областях.

Координатор проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва»  Катерина Лісіченко зауважила, що реалізація грантового проєкту дасть можливість не лише збільшити кількість підприємців у селах Вінниччини та Черкащини, а й, можливо, дещо знизить кількість  сільських мігрантів та підвищить рівень економічного зростання громади. 

"Я переконана, що важливою складовою в комунікації підприємців-початківців у межах нашого проєкту стане обмін досвідом, самоорганізація і майбутні ділові відносини, які допоможуть у формуванні активу, важливого для впровадження європейських підходів  до розвитку громади, зокрема і в період пандемії", -  переконана Катерина Лісіченко.

У складний економічний період саме мікро та малі бізнеси можуть стати основою сталого розвитку сільських громад. 

Загальна вартість проєкту - близько 1 500 000 грн. Відповідно до поданої заявки  внесок "МХП - Громаді" становитиме майже 700 000 грн. Ще понад 620 000 грн надасть донорська організація. По 100 000 грн спрямують Агенції регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей, які також виступили партнерами проєкту. 

У межах проєкту буде оголошено конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», в межах якого зможуть пройти навчання близько 100 підприємців-початківців із сільських населених пунктів Вінниччини та Черкащини, частина з яких отримають фінансування в розмірі до 50 тис. грн.  

Така ініціатива реалізується у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий