Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
09 февраля 2023
-4,2 °C
переменная облачность

Новости

Вінниця
На проспекті Коцюбинського у Вінниці облаштовують укриття за фінансової підтримки місцевого депутата
18 октября 2022, 15:47
На проспекті Коцюбинського у Вінниці облаштовують укриття за фінансової підтримки місцевого депутата

Мешканці багатоповерхівки на проспекті Коцюбинського, 78 почали облаштовувати підлогу тротуарною плиткою, білити стіни, стелю, встановлювати дивани, лавки та металеві двері.

Як повідомляють у міській раді, на початку повномасштабного вторгнення росії підвальне приміщення будинку було розбите на кладові приміщення. За словами голови ОСББ Олени Ткачук, люди організувалися, демонтували комірчини та почали облаштовувати укриття, аби під час повітряних тривог, в ньому могли знаходитися люди. 

"Ми звернулися по допомогу до нашого місцевого депутата Петра Валерійовича. Він з розумінням поставився до ситуації і погодився надати матеріальну допомогу. Перед тим, як почати роботи, ми отримали дозвіл від експертної комісії на облаштування у нашому будинку укриття", - розповіла Олена Ткачук.

Мешканці цієї багатоповерхівки взяли участь у проєкті «Укриття для життя» від Фонду “Подільська громада” і виграли 10 тисяч гривень на облаштування приміщення. За фінансової підтримки депутата Вінницької міської ради Петра Бабія вдалося облаштувати підлогу, покласти тротуарну плитку, оплатити роботу працівників.

"Навіть під час повітряних тривог вінничани мають відчувати себе в безпеці і перебувати у комфортних умовах. У такий складний час, ми завжди готові допомогти в облаштуванні укриттів", - каже Петро Бабій.

Закінчити облаштування цього укриття планують за тиждень. Залишилося доставити плитку, побілити стіни й розставити меблі, також у приміщенні планують поставити генератор на випадок відсутності електропостачання. Цим укриттям зможуть користуватися як мешканці будинку, так і вінничани, які під час тривоги будуть знаходитись поруч із багатоповерхівкою.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий