Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
07 мая 2021
14,3 °C
небольшой дождь

Новости

Вінниця
Кілька рейсів на добу: у місті на Вінниччині обмежили безоплатний проїзд для пенсіонерів за віком
20 июля 2020, 17:00
Кілька рейсів на добу: у місті на Вінниччині обмежили безоплатний проїзд для пенсіонерів за віком

У Могилеві-Подільському, що на Вінниччині, обмежили кількість пільгових поїздок для пенсіонерів за віком. Наразі вони можуть безкоштовно скористатись автобусами у місті лише у три дні тижня – по три рази за добу.

В рамках дотримання карантинних заходів щодо обмеження кількості пасажирів у міському транспорті, перевізник не в змозі забезпечити вчасне перевезення населення міста саме працездатного віку, тому що багато місць в автобусах загального користування зайняті пенсіонерами за віком. Серед пасажирів виникають скандальні ситуації, сварки з водіями, що впливає на якість перевезення, – йдеться у протоколі.

Відтак, згідно з протоколом Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, перевізник ФОП Ковальов В.В. має здійснювати безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком за графіком: кожні понеділок, середу та п’ятницю автобусами, що починають рух з кінцевої зупинки по вулиці Острівська о 9:00, 12:00 та 16:00.

Як пояснив Vежі Олександр Добрий, головний спеціаліст управління Могилів-Подільської міської ради з питань надзвичайних ситуацій, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, у місті є два маршрути перевезення й обидва вони починаються з означеної кінцевої зупинки.

ФОП Ковальов В.В. є єдиним у Могилеві-Подільському перевізником на цих маршрутах, тож фактично пільгові перевезення для пенсіонерів за віком скоротилися по всьому місту. Разом з тим, право платного проїзду зберігається.

Крім цього, як повідомляв на брифінгу 9 липня Петро Бровко, міський голова Могилева-Подільського, всі пільгові перевезення у місті загалом обмежили часом з 9:00 до 15:00.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий