Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
09 апреля 2020
17,0 °C
ясно

Новости

Вінниця
Нова розвага у Вінниці!
15 августа 2018, 16:35

Лазертаг (англ. Laser Tag, лазерний бій або лазерний пейнтбол) – це високотехнологічний вид відпочинку, пов’язаний із незабутніми яскравими баталіями.

У порівнянні з іншими шутерами, лазерний пейнтбол є одним з найбільш безпечних. В ході перестрілок тут не використовуються боєприпаси, здатні травмувати гравця – бої проходять за допомогою лазерної зброї. Кожен учасник отримує лазерну гвинтівку, здатну стріляти інфрачервоними променями (аналогічні промені використовуються телевізійним пультом для перемикання каналів).

На головах гравців знаходяться спеціалізовані датчики, що сигналізують про попадання. Якщо учасник був убитий – зброя відключається, а сам він відправляється в спеціально відведену зону.

Сценарії ігор лазертаг можуть бути найрізноманітнішими: захоплення прапора, знищення терористів, порятунок заручників і навіть протистояння зомбі!

 

 

 

 

Правила гри в Laser Tag

  1. Пройти інструктаж
  2. Отримати обладнання для гри
  3. Процес гри – компанія ділиться на дві команди і кожна команда займає свою позицію в лабіринті База “А” та База “Б”. Після звукового сигналу починається гра. Вам потрібно використовувати видане обладнання для того щоб вразити датчик на голові суперника, і намагатися уникати попадань у вас. Виграє та команда, яка більше разів вразить супротивників.
  4. Кінець гри – супроводжується звуковим сигналом.
  5. Результат гри оголосить адміністратор з цікавою статистикою по грі, а саме: кількість вістрілів, кількість попадань, скільки разів вразили і т.д.

Детальныше на сайті: https://arenalasertag.com.ua/

тел.: (063) 813 86 47, (097) 250 35 11

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий