Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
24 сентября 2021
10,8 °C
дождь

Новости

Вінниця
Французька компанія реалізує на Вінниччині агропроєкти
10 декабря 2020, 12:56
Французька компанія реалізує на Вінниччині агропроєкти

Делегація француської компанії BETEN на чолі з президентом компанії Жаном Рошем домовилися щодо партнерської співпраці із Вінницькою ОДА з метою розвитку агропромислового сектора регіону й реалізації декількох проєктів.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. 

За його словами, серед чотирьох визначених напрямів проєкту два безпосередньо стосуються розвитку аграрної сфери. Зокрема, йдеться про створення Агрокластеру, що передбачає розвиток бізнесу, а також Агрохабу, який сприятиме університетському співробітництву. Ще один проект стосуватиметься вдосконалення мереж водопостачання та водовідведення. 

  • Агрокластер Vitagora та Аграрно-екологічний інноваційний центр АГРОНОВ (хаб) поділяться своїми компетенціями у сфері водопостачання для сільського господарства на рівні області (напрямки 1, 4) з допомогою двох експертів Міжнародного офісу води.
  • Університет АГРОСУП Діжон допоможе розробити університетську освітню підготовку і дослідницькі програми для викладачів шляхом проведення навчальних поїздок, стажування.
  • Кластер EMS (Вода-Повітря-Земля, Париж, регіон Іль-де-Франс) – неприбуткова організація, яка надаватиме допомогу на розвиток системи управління водним циклом у м. Вінниця; водопостачання і водовідведення, якість міських водойм, зон для купання, природних зон і міського біорізноманіття з урахуванням взаємозв’язку водних і земельних ресурсів.

Фінансування проєкту з французького боку – 296 тис. євро. Окрім того, з МЗС Франції було домовлено про можливість подачі наступних заявок на отримання фінансування у 2022 і 2025 роках.

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий