Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
19 октября 2021
8,6 °C
пасмурно

Новости

Вінниця
Депутатів Вінницької облради скликають на сесію, в переліку – 41 питання
10 июля 2020, 11:42
Депутатів Вінницької облради скликають на сесію, в переліку – 41 питання

Голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник підписав розпорядження про проведення пленарного засідання чергової 44 сесії обласної Ради 7 скликання 23 липня 2020 року о 10.00 годині в приміщенні обласної Ради.

Документ опубліковано на сайті облради.

На розгляд пленарного засідання сесії вносять 41 питання. Серед важливих – зміни до бюджету на 2020 рік; створення дорожнього фонду Вінницької області; встановлення доплат медичним працівникам; затвердження порядку виплат компенсацій на навчання учасників АТО та їх дітей; про звільнення від орендної плати підприємців, які користуються комунальним майном…

Перелік питань:

1. Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2019 рік.

2 Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік» (зі змінами).

3 Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області.

4. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області.

5. Про затвердження, внесення змін та хід виконання обласних програм (доопрацьоване, об’єднане).

6. Про звіт постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

7. Про створення територіального дорожнього фонду Вінницької області.

8. Про затвердження Порядку надання соціальних послуг стаціонарного догляду особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади мешканцям Вінницької області.

9. Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та II семестрів 2019-2020 навчального року.

10. Про внесення змін до пункту 1 додатка 1 до рішення 42 сесії обласної Ради 7 скликання від 21.02.2020 № 927 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області».

11. Про встановлення доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19).

12. Про внесення змін у додаток 3 до рішення 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 41 «Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету» (зі змінами).

13. Про передачу витрат, понесених комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

14. Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області (зміни та доповнення).

15. Про трудові відносини з керівниками комунальних підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області (доопрацьоване, об’єднане).

16. Про внесення доповнень до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 889 «Про план роботи обласної Ради на 2020 рік» (доповнення).

17. Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання».

18. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

19. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

20. Про внесення змін та доповнень до Положення про премію імені М.Д. Леонтовича.

21. Про творчі стипендії письменникам Вінниччини та персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв.

22. Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

23. Про перейменування населеного пункту Вінницької області.

24. Про надання згоди на проведення реконструкції нежитлового приміщення бойлерної під навчальний корпус Барського гуманітарно- педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

25. Про надання згоди Тульчинському коледжу культури на проведення реконструкції приміщень колишнього прокату кінофільмів, розташованих за адресою: вул. Незалежності, 18 у м. Тульчин Вінницької області під гуртожиток.

26. Про затвердження статутів підприємств, закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області (доопрацьоване, об’єднане).

27. Про визначення орендної ставки за оренду приміщень їдальні загальною площею 135,28 м2, розташованих в адмінбудинку за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця, орендарем яких є фізична особа-підприємець Бондар Т.П.

28. Про невід'ємні поліпшення орендованого майна.

29. Про надання дозволу на звільнення від нарахування орендної плати.

30. Про звільнення орендарів від сплати орендної плати за користування майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів (зміни та доповнення).

31. Про передачу майна до комунальної власності територіальної громади м. Вінниця.

32. Про надання згоди на передачу майна з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

33. Про передачу майна управлінню розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації.

34. Про внесення змін до рішення 42 сесії обласної Ради 7 скликання від 21 лютого 2020 року № 935 «Про надання згоди на прийняття майна, що є спільною власністю територіальних громад Томашпільського району, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».

35. Про внесення змін до рішення 42 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 21 лютого 2020 року № 939 «Про надання згоди на прийняття майна з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».

36. Про передачу нерухомого майна в оперативне управління Барському гуманітарно-педагогічному коледжу імені Михайла Грушевського.

37. Про затвердження Передавального акта Бершадського медичного коледжу.

38. Про передачу майна, що знаходиться в оперативному управлінні Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Калинівського району Вінницької обласної Ради.

39. Про списання майна (доопрацьоване, об’єднане).

40. Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань.

41. Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання (доопрацьоване, об’єднане).

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий