Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
26 сентября 2021
18,3 °C
облачно с прояснениями

Новости

Вінниця
Чому собаки гавкають на колесо?
19 февраля 2020, 16:04
Чому собаки гавкають на колесо?

Проїжджаючи на велосипеді, можна зіткнутися з галасливим гавкотом незадоволених собак, що біжать слідом за вами. Таке ж відбувається і з автомобілями, мотоциклами. Чому собакам так не подобаються ці штуки? Виявляється, на це є кілька пояснень.


По-першесобаки чують краще ніж, люди. Якщо наш діапазон 20 Герц - 20 Кілогерц, то собаки вловлюють звуки на частоті 40 Кілогерц. Простіше кажучи, рухомий велосипед звучить для них, як дряпання скла залізом.

По-друге, вигляд людини на велосипеді відрізняється від звичайного пішохода, і якщо собака не звикла до цього, вона може відчути небезпеку і почати захищатися.

Одна з думок говорить про те, що собак лякають колеса в русі. Вони не розуміють, що це, і знову ж, інстинктивно, кидаються на велосипеди або автомобілі. На жаль, іноді це може коштувати тварині життя.

Наступна теорія полягає в залишках пастушачого інстинкту у деяких собак. Якщо вівця тікає, необхідно повернути її в стадо.

 

Іноді собаки, таким чином, охороняють свою територію. Якщо бродячі собаки довгий час живуть на одному і тому ж місці, вони захищаються від чужинців, будь то велосипедисти, пішоходи, або інші тварини. Перешкодити вторгненню - значить, підвищити свій статус домінування. Зазвичай, так затверджуються молоді собаки, гавкаючи і кидаючись на ті ж велосипеди. Якщо шлях велосипедиста лежить серед приватних будинків, собаки, що живуть там, і охороняють будинки, навряд чи будуть нападати. Вони вартують свою територію, тому, якщо ви не збираєтеся вдиратися туди, небезпека вам не загрожує. 

 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий