Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
20 августа 2019
18,9 °C
ясно

Новости

Україна
З Києва до Вінниці за 19 хвилин: розказали про основні маршрути Hyperloop
05 февраля 2019, 11:02

В Україні планують запровадити вакуумні поїзди, що курсують зі швидкістю 1 080 км/год. Прогнозують, що буде 8 маршрутів, один із яких заїжатиме до Вінниці. Про це йдеться у науково-технічному дослідженні "Перспективи розвитку транспорту п'ятого покоління в Україні", яке було проведене за замовленням Міністерства інфраструктури України. — Час перебування в дорозі на маршрутах вакуумних поїздів буде становити: "Київ - Львів" 37 хвилин; "Київ - Одеса" 35 хвилин; "Київ - Харків" 33 хвилини; "Київ - Дніпро" 32 хвилини; "Харків - Львів" 1 година 4 хвилини; "Одеса - Львів" 47 хвилин; "Дніпро - Львів" 1 годину та "Київ - Вінниця" 19 хвилин, — вважають дослідники НАНУ.

Також вони зазначають, що протяжність ймовірних маршрутів і прогнозований пасажиропотік вакуумних поїздів складають наступні цифри: "Київ - Вінниця" 200 кілометрів та 3,1 мільйона пасажирів.

Нагадаємо, проект створення надшвидкісної транспортної мережі Hyperloop в Україні анонсувало Мінінфраструктури України наприкінці минулого року.
 

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий