Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
09 апреля 2020
17,0 °C
ясно

Новости

Україна
"Новий" iPhone Xs. Презентація Apple 2018
14 сентября 2018, 19:45

12 вересня компания Apple презентувала нову лінійку iPhone. Apple презентувала відразу три нових смартфони - iPhone Xs, iPhone Xs Max и iPhone Xr. 

Флагманом лінійки став iPhone Xs. Він отримав OLED дисплей Super Retina HD, в двух розмірах - з діагоналлю 5,8 дюйма і 6, 5 дюйма - останній отримав назву iPhone Xs Max. Фронтальна камера True Depth 7 Мп, дозволяє користуватися поліпшеним Face ID, тобто смартфон розболується швидше. Це основний метод захисту iPhone Xs. Подвійна задня камеру отримала 12 Мп. Варто згадати нововведення - 2 SIM-карти, одну звичайну, одну електронну - eSIM (приставка "e" в назві означає англ. embedded - "впроваджений"). Смартфон також підтримує 3D Touch, а також має захист від бруду, пилу і бризок - витримує занурення у воду на глибину до 2 метрів протягом менше 30 хвилин. У iPhone Xs і iPhone Xs Max також поліпшена батарея. Завдяки їй iPhone Xs буде працювати на півгодини, а iPhone Xs Max - на півтори години довше, ніж торішній iPhone X.

 

Так званий "бюджетний" iPhone Xr отримав LCD дисплей, замість сучасного і дорогого OLED, але, завдяки новому Liquid Retina дисплею, телефон має більшу більшу гаму кольорів та неймовірно точною передає їх, у порівнянні з iPhone 8. Довжина діагоналі екрану 6,1 дюйма.
Смартфон також має камеру на 12 Мп, проте одинарну, а не подвійну. Фронтальна камера True Depth на 7 Мп. Серед функціоналу покращений Face ID, проте бюджетна модель не підтримує 3D Touch. Приемною несподіванкою стали нові кольори - червоний, білий, кораловий, чорний, жовтий, синій. 

В Україні ціни на iPhone Xs стартують з позначки в 39 999 гривень, а на iPhone Xs Max - від 44 999 гривень. Надійдуть в продаж в Україні в першій половині жовтня.

Крім смартофонів Apple презентувала нову модель свого смарт-годинника Apple Watch Series 4. Гаджет "навчили" відслідковувати серцебиття, і тепер він може зробити електрокардіограму, чи попередити, якщо у користувача занадто повільне серцебиття. В Apple Watch переробили мікрофон, динамік і інтерфейс, а також подбали, щоб годинник краще ловив сигнал зв'язку, аби можна було нормально говорити прямо по годиннику. Новий процесор повинен прискорити роботу вдвічі.

Презентація Apple відбулась у Театрі Стіва Джобса в Купертіно, Каліфорнія.
 
 

Фото и видео
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий