Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
24 апреля 2024
10,2 °C
дождь

Салоны мебели. Мебель на заказ

SKALOV

0
940
телефоны
  • 067-707-81-31
  • 067-430-69-97
Адрес
г. Винница
вул. Констянтина Василенка, 16
Мы в соцсетях
написать письмо
Стандарт+

SKALOV — це про естетику та унікальність, доступні кожному. Ми втілюємо всі забаганки клієнтів, незалежно від рівня складності дизайну. Працюємо з увагою до деталей та з любов’ю до клієнта. 
Наш асортимент налічує весь спектр продукції для виробництва корпусних меблів від відомих виробників різних цінових категорій, та якісних екологічних матеріалів.

 


Ми створюємо:

  • Кухонні фасади та стільниці під ключ;
  • Вироби зі штучного каменю;
  • Фурнітуру;
  • Меблі на замовлення.


 За 12 років на ринку ми відточили нашу майстерність, розробили 1000 і 1 дизайн, протестували безліч матеріалів і знайшли найякісніші, вивели сервіс на першокласний рівень. 
Ми з особливою турботою та увагою ставимося до всіх деталей. Нам важливо, щоб кожен виріб відповідав усім вимогам та побажанням майбутнього власника, а досвід користування був максимально приємним та естетичним.

Ми працюємо не на масовість, а на унікальність. Тому кожен клієнт може завітати до нас на виробництво і на власні очі побачити, як народжується його замовлення, хто над ним працює, які матеріали ми використовуємо. За кожен виріб ми несемо подвійну відповідальність, адже ми знаємо своїх замовників в обличчя.

 

Фото и видео
Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий