Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
06 апреля 2020
14,0 °C
ясно

статьи

Здоров'я та краса
ЗДОРОВИМ БУТИ ЛЕГКО!
05 апреля 2013, 00:00
ЗДОРОВИМ БУТИ ЛЕГКО!

Ось і закінчилась затяжна зима. Але зима — це не тільки прекрасна пора року з усіма її вихідними, святами, забавами. Це також період виснаження організму відсутністю необхідної кількості сонячного світла та вітамінів.
Мудрість східної медицини, яку пропагує корпорація TianDe, що в перекладі означає “небесна досконалість”, виражена у цілому комплексі з очищення організму, тобто у так званій детоксикаційній програмі, що включає у себе трансдермальне очищення, що виводить токсини з крові, лімфи, кісткової, м'язової та інших тканин нашого організму. Така система очистки покладена в основу трансдермального очищуючого пластиря Master Xerb. В його основі лежить рефлексотерапевтична дія на стопи людини. Східна медицина вважає ступні ніг другим серцем. Це пояснюється тим, що там зосереджені рефлекторні точки практично усіх внутрішніх органів людини. Активні речовини пластиру не потрапляють всередину, а виводять забруднення ззовні. Це дозволяє уникнути негативної дії на печінку, кишково-шлунковий тракт та організм у цілому.
Дія цього препарату направлена не на тимчасовий ефект, а на перспективу. Повне виведення шлаків та токсинів усуває причину різноманітних захворювань, виключаючи саму ймовірність появи хвороб. Результат застосування цього унікального продукту — це виведення з організму залишків хімікатів, які знаходяться у овочах, м'ясі та інших харчових продуктах, токсинів, лікарських препаратів. Також це покращення сну, підвищення тонусу організму, помітне зменшення набряків, викликаних захворюваннями серця, легень, нирок, печінки, покращення стану шкіри, позбавлення від простудних захворювань.
Ще однією перлиною в очищенні організму є трави з чарівного місця Шамбала. Як відомо, Шамбала — це унікальна територія на Землі, яка знаходиться на кордоні Алтаю та Тибету. Саме там і ростуть цілющі трави, які стали невід'ємною частиною детоксикаційної програми від TianDe. Це збори, в яких підібрані пропорції трав для досягнення максимальної користі для нашого організму.
Китайська мудрість говорить, що “якщо ти втратив гроші — ти втратив дещо, якщо ж ти втратив здоров’я — ти втратив усе! ”Дійсно, наше здоров’я — це неоціненний скарб, дарований нам природою. І тільки бережне ставлення до власного скарбу надасть вам можливість прожити довге та щасливе життя.
Отже, після тривалої зими, запрошуємо усіх відвідати Центр Тібетської космецевтики по вул. Театральній 10 та отримати енергетичний заряд Тибету та Алтаю.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий