Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
12 декабря 2019
3,7 °C
небольшая облачность

статьи

ЯКУ ДЕРЖАВУ ПОВИННА БУДУВАТИ МОЛОДЬ
09 февраля 2012, 00:00

За двадцять років незалежності України влада все більше нагадує мавпу з окулярами із байки Крилова. Намагаючись копіювати Західний світ і не маючи правильної стратегії розвитку, можновладці діють на рівні тваринних інстинктів: як би загарбати побільше. Між тим, економічна наукова думка давно визначила, якою повинна бути стабільна соціально орієнтована держава. Фундаментом такої держави є революційна економічна теорія Джона Мейнарда Кейнса, який довів, що уникнути криз можна лише засобами державного регулювання економіки. Теорія Кейнса успішно була застосована президентом США Рузвельтом під час Великої депресії тридцятих років. США швидко подолали економічну кризу, і цей приклад використали інші держави. Основна теза теорії Кейнса доводить, що держава повинна мати важелі впливу на економіку і мати від 20 до 60% власності. Цю ідею розвинув академік Михайло Антонович Павловський, узагальнивши, що в світі існує три типи економік: тоталітарний соціалізм - все належить державі, «дикий» капіталізм - все належить олігархам і золота середина - змішана економіка (50% в руках держави і 50% в руках приватної ініціативи). Найвищий рівень життя людей саме в країнах, які застосували змішану кейнсініанську модель економіки. Це Австралія, Нова Зеландія, Норвегія, Швеція, Данія, Нідерланди та інші.

Післявоєнна Японія, крім теорії Кейнса, застосувала ще й інноваційну економічну ідею видатного економіста Туган-Барановського, який доводив, що додаткову вартість дає не лише людська праця, а й наукові розробки та технології. В результаті за п'ять років економічні показники перевищили довоєнний рівень і Японія вийшла на друге місце в світі після США. Тривалість життя в Японії сьогодні найдовша в світі.

Отже, ми повинні стати на науковий і перевірений в світі шлях розвитку, викладений в роботі М.А.Павловського «Україна і світ. Стратегія розвитку». Молодь має сміливіше йти в політику озброєна новими ідеями та знаннями і будувати державу не для олігархів та кримінальних злочинців, а для себе і своїх дітей.

Заступник голови ВОО УЕА

«Зелений світ» Валерій Кульматицький

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий