Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
30 мая 2020
11,6 °C
дождь

статьи

Юридичні питання
ЯКЩО ПОТРАПИЛИ В ЯМУ НА ДОРОЗІ - ІДІТЬ В СУД
21 марта 2013, 00:00
ЯКЩО ПОТРАПИЛИ В ЯМУ НА ДОРОЗІ - ІДІТЬ В СУД

Однією з найболючиших проблем власників автомобільного транспорту була і залишається проблема стану дорожнього покриття.
Ями на дорогах провокують велику кількість дорожньо-транспортних пригод і є винуватцем несправностей автотранспорту, що суттєво «б’є по кишені» власників автівок. Виникає питання, чи належним чином дорожні служби виконують свої обов’язки, результат яких полягає в забезпеченні безпеки дорожнього руху. Адже всі автомобілісти платять транспортний збір, проте повинні витрачати чималі кошти на ремонт автомобіля, що зазнав несправностей у зв’язку зі збільшенням кількості ям на дорогах. Ситуація з автошляхами на Україні добре відома водїям та відверто відображається на стані їх автомобілів: пошкоджені диски, колеса, стійки, амортизатори та безліч інших неприємностей.
Якщо ж справа доходить до ДТП, причиною, або однією з причин якої є стан дорожнього покриття, водій взагалі опиняється у важкому становищі. Тут важливим є усвідомлення того, що дорожні служби несуть адміністративну, а, в певних випадках, також і кримінальну відповідальність за стан доріг. Звернення в таких випадках до суду щодо притягнення до відповідальності організацій відповідальних за стан дороги, є дуже непростим, але єдиним шляхом для водіїв, які потрапили в ДТП, або транспортні засоби яких зазнали пошкоджень саме за обставин наявності ям на дорогах.
«Важливо в таких випадках фіксувати у протоколі пошкодження дорожнього покриття, ями. Робити фотознімки, відео з місця порушення, шукати свідків. Потім сміливо подавати до суду і мати всі шанси виграти справу» - зазначає адвокат Олексій Білошицький.
Останнім часом поширилась практика звернень автомобілістів до суду саме з цих причин. Кваліфікаційна допомога професіоналів юридичної компанії «Провідний юрист» стане в нагоді водіям, які опинилися в обставинах, які виникли через незадовільний стан дорожнього покриття в Україні.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий