Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
24 января 2020
1,0 °C
облачно с прояснениями

статьи

ВИЗНАЧНІ ПОСТАТТІ ВІННИЧЧИНИ. РОМАН БОРИСОВИЧ АКСЕЛЬРОД
11 ноября 2012, 00:00
ВИЗНАЧНІ ПОСТАТТІ ВІННИЧЧИНИ. РОМАН БОРИСОВИЧ АКСЕЛЬРОД

Роман Борисович Аксельрод з 2010 р. обіймає посаду заступника голови облдержадміністрації. Народився Роман Борисович 2 листопада 1956 р., в сім’ї військовослужбовців. Навчався в школі № 29 м. Вінниці. На жаль, мати пішла з життя, коли він був іще підлітком. Тато був уже пенсіонером, і Роман прийняв для себе рішення, неодмінно стати успішним і фінансово незалежним.

Після закінчення восьмого класу, хлопець вступив до Вінницького будівельного технікуму на факультет сантехнічного обслуговування будівель і споруд. Свої перші гроші заробив, працюючи під час літніх канікул геодезистом у Київському інституті «Укржитлоремпроект». Після закінчення технікуму отримав фах техніка–сантехніка. Та жага до знань і прагнення до вдосконалення не згасали, тому вирішив вступити до Вінницького національного технічного університету на будівельний факультет за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Гострий розум і професіоналізм, відданість своїй справі, титанічна працьовитість, небайдужість до долі людей, любов до рідного міста, - всі ці якості сприяли стрімкій кар’єрі Романа Борисовича. Як людина, що активно займається громадською роботою, був обраний у депутати Ленінської районної ради, згодом – став членом її виконкому, депутатом обласної ради двох скликань, членом виконкому міської ради, тощо. Під час створення обласної організації Партії регіонів, ознайомившись із її статутом, прийняв для себе рішення вступити до лав цієї політичної сили. Не зважаючи на те, що тривалий час ця партія знаходилась в опозиції, Роман Борисович не змінив своїх політичних переконань. На якомусь етапі свого життя, відчувши брак правових знань, прийняв рішення отримати юридчну освіту. Закінчивши Міжрегіональну академію управління персоналом, отримав ступінь магістра права.

Як людина закохана у своє рідне місто, він переймається проблемами його мешканців, активно займається їх вирішенням. За свою сумлінну працю отримав безліч відзнак: Почесний громадянин міста Вінниці, нагороджений орденом «За заслуги», має звання Заслужений працівник сфери послуг України та Почесний працівник житлово-комунального господарства (відзнаки І та ІІ ступеня), отримав Почесну грамоту Верховної Ради України, Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, Подяку Прем’єр-міністра України, Почесну відзнаку МНС України, відзнаку МВС України, відзнаку Вінницького міського голови, Почесну відзнаку Вінницького міського голови «За заслуги перед містом», грамоту Служби безпеки України, Почесну грамоту Державної пенітенціарної служби України, Грамоту Командувача Західного оперативного командування ЗСУ, Подяки та Почесні грамоти центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації та обласної Ради, виконавчого комітету Вінницької міської ради, ЦК галузевої профспілки, Федерації профспілок області, тощо. Був визнаний переможцем обласного конкурсу на звання «Людина року» та занесений на обласну Дошку пошани. Однією із найцінніших своїх відзнак Роман Борисович вважає ту, що отримав у цьому році - звання «Почесного громадянина міста Вінниці».

Роман Борисович все життя жив і працював у Вінниці, та відвідавши інші економічно розвинені країни, отримав цінний досвід і новітні ідеї, впровадженням яких і займається в даний час. Закоханий у Вінницю, він захоплюється красою нашого міста та забезпечує організацію охорони її архітектурних пам’яток. Як людина, що знає цінність спадку свого рідного краю, перешкоджає руйнуванню його історичного добутку. Як досвідчений керівник, Роман Борисович активно займається реформуванням житлово-комунального господарства. Прямуючи до поставленої мети, керуючись засадами загальної справедливості, як особистість небайдужа до людських потреб, спрямовує всі зусилля на примноження здобутків вінничан. Мало кому відомо, що працюючи заступником міського голови, саме Роман Борисович керував будівництвом підземного переходу біля ринку «Урожай», навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія № 6 та іншими знаковими об’єктами.

Саме завдяки таким керівникам, наш край затишний, гостинний та мальовничий. Користуючись нагодою, редакція журналу «Вінниця» вітає Романа Борисовича з днем народження. Бажаємо Вам натхнення для досягнення нових вершин.

Аліна Кобець,

член Молодіжної організації журналістів

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий