Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
21 октября 2019
18,4 °C
ясно

статьи

ВІННИЦЯ ЗУСТРІЛА ЕСТАФЕТУ ОЛІМПІЙСЬКОГО ВОГНЮ
19 июля 2012, 00:00
ВІННИЦЯ ЗУСТРІЛА ЕСТАФЕТУ ОЛІМПІЙСЬКОГО ВОГНЮ
18 липня 2012 року спортивна громадськість Вінниці зустрічала Всеукраїнську олімпійську естафету «Передай вогонь перемоги!».
Естафета присвячена участі спортсменів України і Вінницької області у ХХХ літніх Олімпійських Іграх Лондону. Від скверу Козицького центральними вулицями міста факел з олімпійським вогнем пронесли голова обласної адміністрації Микола Джига, голова обласної ради Сергій Татустяк , голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський, а також провідні вінницькі спортсмени, учасники олімпійський ігор. По завершення естафети на стадіоні ЦПК і В ім. Горького відбулася церемонія запалення чаші, а також урочисте підняття Державного прапора України і прапора Національного олімпійського комітету України.
Для довідки: ХХХ Олімпійські ігри у Лондоні проходитимуть з 27 липня по 12 серпня 2012 року. До складу олімпійської збірної України входить 4-ро вінничанок: Інна Осипенко-Радомська – веслування на байдарках і каное; Наталя Добринська - легка атлетика; Ольга Яковенко –легка атлетика. Анна Письменська – стрибки у воду.
На паралімпіських іграх Вінницю представлятиме пауерліфтер Анатолій Миколюк
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий