Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 декабря 2019
1,1 °C
пасмурно

статьи

У ВІННИЦІ ЦЬОГОРІЧ ВСТАНОВЛЕНО П’ЯТЬ ДИТЯЧО-СПОРТИВНИХ МУЛЬТИКОМПЛЕКСІВ
15 сентября 2012, 00:00
У ВІННИЦІ ЦЬОГОРІЧ ВСТАНОВЛЕНО П’ЯТЬ ДИТЯЧО-СПОРТИВНИХ МУЛЬТИКОМПЛЕКСІВ
На території загальноосвітньої школи № 22 завершується встановлення дитячо-спортивно мультикомплексу. Це останній із запланованих на поточний рік багатофункціональний майданчик, будівництво яких фінансується з міського бюджету.
Фізична активність – одна з головних запорук здоров’я кожної дитини. Саме тому минулого року у місті було започатковано встановлення багатофункціональних комплексів, які поєднують у собі ігровий та спортивний майданчики.
У поточному році було заплановано будівництво п’яти таких багатофункціональних комплексів. Четверо з них уже радують вінницьку малечу. Три комплекси розміщені на території міських шкіл №№ 27, 12 і 33. При школі № 27 цьогоріч окрім майданчика облаштували ще й міні-поле для гри у футбол. Четвертий великий багатофункціональний комплекс встановлено по вулиці Червоноармійській в районі Міського палацу мистецтв «Зоря».
Наразі закінчується будівництво останнього запланованого майданчика на території школи № 22.
Крім того, протягом року на прибудинкових територіях житлових будинків встановлено 16 ігрових майданчиків, 7 з яких придбано на умові співфінансування з мешканцями.
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий