Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
06 декабря 2019
1,3 °C
ясно

статьи

У ВІННИЦІ БУДЕ ПОСИЛЕНО РОБОТУ З НЕЛЕГАЛЬНИМИ ТАКСИСТАМИ
07 октября 2012, 00:00
У ВІННИЦІ БУДЕ ПОСИЛЕНО РОБОТУ З НЕЛЕГАЛЬНИМИ ТАКСИСТАМИ
У Вінниці створено робочу групу, яка здійснюватиме щоденну перевірку таксистів. Її основним завданням є виявлення таких підприємливих вінничан, які працюють без відповідної ліцензії щодо перевезення пасажирів у режимі таксі. Відповідне рішення на своєму черговому засіданні 4 жовтня прийняв виконавчий комітет міської ради.
За інформацією директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Галини Якубович, сьогодні у Вінниці видано понад 1100 ліцензійних карток, які дають право на перевезення пасажирів у режимі таксі. «Не зважаючи на це, лише третя частина від цієї кількості сплачують податки, - повідомляє Галина Якубович. – Саме тому підготовлено проект рішення, яким визначено склад робочої групи, яка проводитиме щоденні рейди по всій території міста».
Рішення передбачає також і вжиття робочою групою відповідних адміністративних заходів щодо тих перевізників, які таксують без відповідної ліцензії.
Як повідомив заступник міського голови Валерій Коровій, ситуація щодо несплати відповідних податків є не прийнятною.
«Такими діями водії дискредитують весь ліцензійний бізнес по перевезенню пасажирів у режимі таксі, - каже Валерій Коровій. – Ось це рішення якраз і полягає в тому, щоб усі працювали в рівних умовах, які сприятимуть розвитку цього бізнесу, а не маніпулюванню податками».
Заступник голови Вінницької ОДА Роман Аксельрод зазначив, що рішення потрібно впроваджувати у декілька етапів.
«По-перше, ми маємо створити умови для того, щоб усі, хто працює у цьому сегменті бізнесу отримали ліцензії та зареєструвалися у податковій, - говорить Роман Аксельрод. – Втім, питання навіть не в податках, а в безпеці пасажирів».
Перший заступник міського голови Володимир Кістіон підкреслив, що це питання на сьогоднішній день є актуальним.
«Нам потрібно шукати напрямки вирішення питання щодо роботи таксистів, і затвердження складу робочої групи – лише перший крок у цьому напрямку, - говорить Володимир Кістіон. – Кожен повинен сплачувати податки, адже від цього залежить і заробітна плата, і в тому числі наповнення бюджету».
Окрім перевірки роботи таксистів, робоча група прийматиме від водіїв та служб радіотаксі пропозиції щодо вдосконалення ведення даного бізнесу за телефонами 59-51-66, 59-51-82, пропозиції можна надсилати і на електронні адреси: savotkina@vmr.gov.ua та ogloblia@vmr.gov.ua
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий