Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
08 июня 2023
22,5 °C
облачно с прояснениями

статьи

Общество
ШЛЮБ “ПО ЗАЛЬОТУ”
29 июля 2015, 00:00
ШЛЮБ “ПО ЗАЛЬОТУ”

В історії нашого народу, а то й людства, ранні шлюби були звичайною подією. У давнину дівчина віком 15-16 років вважалася панянкою на виданні, а двадцятип’ятирічний хлопець вже був «бурлакою». Основна причина раннього одруження – бажання зберегти цнотливість майбутньої нареченої, та коротка тривалість життя.

Сьогодні ранній шлюб – укладений у 18 років, але є випадки, що нареченими стають дівчата 16-17-річного віку. Юність може мати не лише недоліки, але й переваги. Невміння відповідати за свої дії, керувати сімейним коштом, по-дитячому відноситися до будь-яких проблем сімейного життя – все це може швидко зруйнувати міцні стосунки. Проте й відповідальність, плани на майбутнє, та велике кохання допоможуть зберегти сімейне щастя.

Однією із причин ранніх шлюбів є майбутня дитина пари, тобто як кажуть, весілля «по зальоту». Таке одруження може бути приреченим, тому що в більшості випадків дитина є незапланованою.

Доречі, як зауважує працівниця Вінницького РАЦСу Неля Ткач, ранні шлюби сьогодні – майже закономірність. Більшість пар, що приходять з’єднувати свої серця в одне ціле, менш ніж через 9 місяців будуть мати проблеми з нічними недосипаннями та пелюшками. І більшість із них через 2-3 роки можуть прийти розлучатися. Але є випадки, що подружжя проходить усі випробування і живе досить щасливо. Найголовніше, ставитися до всього відповідально і не втрачати ту іскру справжнього кохання. А ще краще – трішки зачекати, і тоді розлучень та проблем із навчанням і роботою поменшає. 

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий