Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
26 января 2020
1,0 °C
пасмурно

статьи

Цікавинки
НАША ОСВІТА – НАШЕ МАЙБУТНЄ
19 марта 2013, 00:00
НАША ОСВІТА – НАШЕ МАЙБУТНЄ

Інтеграція України у світовий освітній простір вимагає постійного вдосконалення національної системи освіти, пошуку ефективних шляхів підвищення якості освітніх послуг та впровадження інноваційних педагогічних систем, реального забезпечення рівного доступу всіх її громадян до якісної освіти, свободи вибору в освіті, модернізації змісту освіти і організації її адекватно світовим тенденціям і вимогам ринку праці, забезпечення безперервності та навчання протягом усього життя.
Продовжується робота, спрямована на реалізацію державних програм, направлених на: інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, впровадження інформаційних та комунікаційних технологій в освіті і науці; роботу з обдарованою молоддю, забезпечення програми «Шкільний автобус» тощо. У ногу з часом крокує і методична служба України. Саме так вдруге на базі ВІПОПП з 4 по 8 лютого проводилися курси методистів районних та міських кабінетів. На яких переймали досвід молоді методисти з 15 районів нашої області.
Неабияким приємним сюрпризом для всіх, було виїзне навчання для практичного заняття на базі Калинівського ДНЗ № 7. Його особливістю є те, що це один із трьох у Вінницькій області, поряд з Вінницьким та Жмеринським дошкільним навчальним закладом, який спеціалізується на інклюзивній освіті (перші спроби включити дітей з особливостями розвитку в загальноосвітній процес). Теплий та гостинний прийом було проведено завідувачем РМК Світланою Миколаївною Кожум’яко. Після лекції по інклюзивній освіті, яку провела Леся Іванівна Чопик стало зрозумілим, що діти з особливими потребами вимагають рівних можливостей і адекватної цьому соціалізації, що й надає їм інклюзія. А діти здорові призвичаюються сприймати фізичні вади цілком нормально, відчувати іншого як рівного, допомагати, стають чуйними та людянішими.
Було проведено екскурсію дитячим садком, майстер-клас по трудовому навчанню та в рамках досвіду індивідуальна робота методистів Калинівського РМК з членами курсантами, яку люб’язно провів начальник відділу освіти Леонід Миколайович Мацера. Велику подяку за проведену роботу заслуговує завідувач відділу управління освітою та координації методичної роботи Валентина Іванівна Ковальчук, яка нещодавно відсвяткувала свій день народження, з яким її вітають всі методисти Мурованокуриловецького РМК.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий