Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
12 декабря 2019
3,7 °C
небольшая облачность

статьи

НА ЗАОЩАДЖЕННЯ ПЕНСІОНЕРКИ СПОКУСИВСЯ РІДНИЙ ОНУК
12 сентября 2012, 00:00
НА ЗАОЩАДЖЕННЯ ПЕНСІОНЕРКИ СПОКУСИВСЯ РІДНИЙ ОНУК
Працівники міліції затримали крадія «зі стажем», жертвою якого стала рідна бабуся. Онук, який кілька місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, викрав у літньої жінки всі її заощадження - 7 тисяч гривень.
До Шаргородського райвідділу міліції звернулася 77-річна жителька одного з сіл району з повідомленням про те, що у неї зі схованки зникла літрова банка з грошима. У тому, що її викрали, у бабусі не було сумнівів, адже вона її надійно заховала у піддашку господарської будівлі на власному подвір’ї.
 Бабуся повідомила, що вона багато читала та чула про те, що всі літні люди ховають свої заощадження у майже однакових місцях, про які добре відомо навіть злодію-початківцю. Аби зберегти звої заощадження, які вона кілька років відкладала по копійчині з пенсії, та не стати жертвою злодіїв, жінка вигадала свій оригінальний спосіб збереження грошей.
 Потерпілій навіть на думку не спадало, що людиною охочою її грошей, може бути рідний онук.
Як розповів начальник Шаргородського райвідділу міліції Олександр Намакарський, 27-річний онук потерпілої кілька місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння крадіжок. Це була у нього вже не перша судимість. Жив він у сусідньому селі з співмешканкою та час від часу навідувався до старенької бабусі. Про те, що того дня, коли пенсіонерка виявила крадіжку грошей, у неї в гостях був онук, жінка та працівники міліції дізналася від односельців. Вони бачили його на подвір’ї господарства пенсіонерки.
Коли на порозі будинку підозрюваного з’явилися працівники міліції, він одразу зізнався у крадіжці. Чоловік виправдовувався тим, що гроші йому потрібні на харчування. На роботу він ніде не може влаштуватися, а просити гроші у бабусі йому незручно.
 За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка). Чоловікові загрожує покарання до п’яти років позбавлення волі.

Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий