Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 октября 2019
16,0 °C
ясно

статьи

МІЛІЦІЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОРЯДОК НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ
28 октября 2012, 00:00
МІЛІЦІЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОРЯДОК НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ
Про початок голосування на виборчих дільницях Вінниччини йшлося на прес-конференції, яка відбулась у приміщенні Вінницького прес-клубу.
В рамках проекту «Вінницькій вибір 2012» відбулась прес-конференція за участю представників КВУ, громадських організацій, українських та міжнародних спостерігачів, представників народних депутатів та кандидатів по мажоритарних округах, представників правоохоронних органів та засобів масової інформації.
 Про забезпечення міліцією Вінниччини правопорядку на виборчих дільницях на прес-конференції розповіла начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області Ганна Олійник:
- Охорону громадського порядку на виборчих дільницях області у денний та нічний час забезпечують майже 2700 працівників органів внутрішніх справ та 600 членів громадських формувань. Також здійснюватиметься охорона виборчої документації під час транспортування до обласної виборчої комісії. Головне завдання міліції – забезпечити особисту безпеку громадян, захистити їх права і свободи, законні інтереси, запобігти вчиненню правопорушень та вчасно їх припинити. З початку проведення передвиборчої кампанії в органи та підрозділи внутрішніх справ надійшло 353 повідомлення про порушення виборчого законодавства. За 230 зверненнями громадян та учасників виборчого процесу винесені постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, за 4-ма фактами порушені кримінальні справи, до адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи, - каже Ганна Олійник.
Найбільша кількість зафіксованих правоправопорушень пов’язана з виготовленням або розповсюдженням друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск; порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях, пошкодження біл-бордів.
В обласному управлінні внутрішніх справ та в територіальних підрозділах створені оперативні штаби, які в цілодобовому режимі здійснюють збір та аналіз інформації про перебіг виборчого процесу.
Представники Комітету виборців України у Вінницькій області Владислав Телень заявив, що «Вибори на Вінниччині почалися нервово».
- Кругом фіксується низький професійний рівень членів дільничних і окружних виборчних комісій, які стали цими членами за день до виборів. Вони не пройшли інструктаж і щохвилини телефонують та консультуються зі своїми юристами чи представниками партії. Така невпевненість у своїх ділях спостергіаєтсья за членами на усіх виборчих дільницях.
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий