Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
29 февраля 2020
4,0 °C
ясно

статьи

МЕДОВИЙ СОН НА ВУЛИКАХ АБО ЯК ПОБУВАТИ У РАЮ
24 мая 2014, 00:00
МЕДОВИЙ СОН НА ВУЛИКАХ АБО ЯК ПОБУВАТИ У РАЮ

У місті з’явився перший лікувальний будинок на бджолах. Ця історія розпочалася, коли Оленксандр Мішагін шукав на базарі справжній натуральний мед. Там і познайомився з бджолярем Ростиславом Бауманом. Вирішив перевірити і переконатися на власні очі, що ніяким цукром той не підгодовує комах. Через кілька хвилин розмови виявилося, що у Тиврівському районі у пасічника є не тільки мед, а й цілі ліжка на вуликах, де можна спати. Вони лікують людей від різних хронічних хвороб. Тож Олександр Мішагін поїхав подивився, що воно таке за диво.

«Я не дуже вірив у їх цілющу силу. Аж поки моя дружина не переночувала у одному із будиночків і не пройшла невеличкий курс лікування. Після 10 таких ночей, у неї зменшилася щитовидна залоза у 1,5 рази (У жінки хронічний ЗОБ)», - розповідає пан Олександр.

Ідея облаштувати на пасіці лікувальні ліжка не нова. По Україні вона гуляє вже добрих 10 років. Єдина різниця - у формі ліжок. Деякі пасічники роблять накриття -шухляди чи ящики над вуликами, куди б вільно могла лягти людина. А деякі - вже перейшли на будинок-піраміду (у ньому чотирьохскатний дах у формі піраміди). Усередині такої хатинки ліжка змайстровані прямісінько над вуликами. Саме у них, у верхній частині (поверхня лежака) є отвори, крізь які проходять ароматні бджолині пахощі, зокрема, прополісу - природного антибіотику. Виходить, людина відпочиває чи спить на вулику у прямому значенні слова.

В бджолиній сім’ї є розплідне гніздо. Воно має біополе в радіусі 50-ти сантиметрів. До того ж, кожна бджола створює вібрацію. А з вулика випаровуються цілющі аромати меду, прополісу. В комплексі все це прекрасно й оздоровче впливає не тільки на нервову і дихальну систему людини, а й налаштовує її на робочий лад, лікує запальні процеси. А головне – відновлює біополе і заряджає енергією. Коли ж вулики розміщуються поруч, сім’ї відчувають підтримку одна одної. Іноді створюють на одну перегородку дві півкулі різних сімей. Так економлять тепло. Підтверджено, що такі вулики зимують на 50% краще, ніж кожен окремо.

Полежати “на бджолах” спробував і сам Олександр – враження були неймовірні. Ніби спав не кілька годин, а тиждень. На ранок був бадьорий та усміхнений, сповнений енергії і сил. Після такого сну вирішили з дружиною побудувати будинок –піраміду й у себе, у Вінниці.

Враховували і розміщення відносно сторін світу, і пропорції вуликів до будинку, даху, піраміди… Навіть той, хто не хоче спати «на бджолах» - одразу засинає. Бджоли передають всю позитивну енергетику, яка накопичується у будиночку. А повітря в ньому у 5-6 разів стерильніше, ніж зовні.

Ідея «сну на бджолах» зараз завойовує Крим. Там з’явився цілий санаторій-база, де люди сплять на вуликах. У США за годину перебування з бджолами люди платять $25. У Вінниці поки що таке задоволення – 25 гривень за двомісний будиночок, а ніч – 150 грн.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий