Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
12 декабря 2019
3,8 °C
ясно

статьи

КРАДІЯ ЗАТРИМАЛИ "НА ГАРЯЧОМУ"
22 мая 2012, 00:00
КРАДІЯ ЗАТРИМАЛИ "НА ГАРЯЧОМУ"
Днями близько п’ятої години ранку на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного магазину, який знаходиться у місті Калинівка.
Отримавши сигнал, черговий пульту негайно передав інформацію найближчому до місця події наряду групи затримання, який перебував на службі у місті Калинівка. Наряд відреагував миттєво, і через дві хвилини вже був біля магазину.
Прибувши на місце події, працівники ДСО затримали невідомого чоловіка, який намагався винести із магазину продукти харчування та гроші.
Як з’ясувалося, затриманий родом із Одеси, без постійного місця проживання та роботи, неодноразово був засуджений за аналогічні злочини та місяць назад звільнився з місць позбавлення волі. Чоловік розповів, що приїхав до Калинівки із Києва по пораді друзів у пошуках роботи. Коли ж після двох днів роботу знайти не вдалося, він попрямував до найближчого магазину для «нічного шопінгу». Прийшовши до магазину, він розбити вікно з тильної сторони будівлі та потрапив до приміщення. У магазині зловмисник взяв гроші в сумі майже 3200 гривень та продукти харчування. Тільки він збирався йти - на порозі з’явилися працівники ДСО. За лічені хвилини невдалий крадій був доставлений до Калинівського райвідділу міліції.
 За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ст. 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка». Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий