Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
15 ноября 2019
6,0 °C
облачно с прояснениями

статьи

ЦЬОГОРІЧ НА "ЧЕРВОНИХ БАЗАРАХ" У ВІННИЦІ ПРОХОДИТИМУТЬ ЯРМАРКИ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ
27 сентября 2012, 00:00
ЦЬОГОРІЧ НА "ЧЕРВОНИХ БАЗАРАХ" У ВІННИЦІ ПРОХОДИТИМУТЬ ЯРМАРКИ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ
29 вересня у Вінниці стартує пора ярмарків сільськогосподарської продукції, які ще в народі називають «червоними базарами». Як і у попередні роки, цьогоріч сільгоспярмарки проходитимуть на проспекті Юності кожної суботи з 7:00 до 14:00. У цьогорічних ярмарках буде нововведення – вінничани не лише зможуть придбати продукти харчування від товаровиробника, а й посмакувати українськими стравами на ярмарках української кухні.
Щоосені у Вінниці проходять «червоні базари», під час яких вінничани можуть підготуватися до зими, купуючи городину, м’ясо-молочну чи іншу продукцію безпосередньо у виробників за цінами, які здебільшого нижчі ніж на ринках. Для самих сільгоспвиробників такі ярмарками є гарною нагодою реалізувати свій товар набагато швидше. Крім того, якість продукту власного виробництва завжди вважається найкращою.
Цьогоріч на ярмарку сільськогосподарської продукції буде представлено понад три десятки відомих у Вінниці та Вінницькій області виробників продукції. А задля того, щоб перекупники не мали можливості перепродувати куплений на інших ринках товар за завищеними цінами, усім виробникам після ретельної перевірки видається спеціальне посвідчення. Як повідомляють у департаменті адміністративних послуг, загалом на цьогорічні ярмарки вже видано близько трьох сотень таких посвідчень.
Ярмарки триватимуть з 29 вересня до 3 листопада на проспекті Юності (на відрізу між вулицями Келецька та Стахурського). Під час «червоних базарів» цього року буде нова «родзинка» - вінничани матимуть змогу смакувати українські народні страви. Вперше у місті проходитимуть невеличкі ярмарки української кухні, тож вінничани зможуть поєднати корисне з приємним – і до зими підготуватися, і поласувати смачними стравами.
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий