Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
27 сентября 2023
23,2 °C
ясно

статьи

ЧОЛОВІКИ НЕ ХОЧУТЬ МАТИ ДІТЕЙ...?
27 мая 2014, 00:00
ЧОЛОВІКИ НЕ ХОЧУТЬ МАТИ ДІТЕЙ...?

Нікому не секрет, що сімейне благополуччя – важливий фактор для збереження та збагачення сімейного вогнища. Інколи, навіть маленька дрібничка може стати поштовхом для розлучення. І діти в цьому питанні відіграють чималу роль. Народження дитини в родині – справжнє свято для тих, хто чекав цього дня все своє життя.

Але є такі пари, для яких продовження свого роду – досить болюче питання, особливо тоді, коли цього не хоче чоловік. Існує безліч причин, чому він відмовляється мати дітей. Одна з них - відповідальність. Деякі чоловіки вагаються щодо народження дитини у своїй сімї, через те, що перед ними постане велика відповідальність за немовля. Також вони не готові до такого важливого кроку через брак знань щодо виховання дитини.

Ще одним чинником відмови чоловічої статі від дитини є час. Чоловіки вважають, що ще зарано думати про нащадків, ще не час їм прийняти таку серйозну і досить прискіпливу турботу.

Наступною причиною, чому чоловік не бажає мати дитину є кар’єрне питання. Багато жіночих обранців мають на меті спочатку досягти великих вершин у роботі, а потім вже думати про дітей. Деякі чоловіки не наважуються на створення повноцінної сім’ї через невпевненість у своїх почуттях. Проживши декілька місяців або й днів у шлюбі, сильніша стать розуміє, що це не та, з якою він хоче пов’язати життя, з якою хоче виховувати власну дитину.

У деяких випадках подружнього життя в чоловіка вже є син або дочка від попереднього шлюбу, і тому він відмовляється від заведення ще однієї дитини. В нього вже є одна, тому більше йому і не потрібно, принаймні зараз.

Наступним фактором, чому чоловік не хоче мати дитину –боязнь «втратити» дружину. Після вагітності вона, можливо, вже не буде такою ж стрункою і привабливою як була раніше, адже він звик бачити її моделлю.

Чоловік закриває очі на тему дитини також через те, що не може цього дозволити за станом свого здоров’я. Психологи говорять, що якщо сильно вмовляти свого чоловіка, це може призвести до трагічних наслідків, і навіть до розлучень. Усвідомлюючи свою серйозну проблему, він вирішить не псувати життя свої коханій і просто без пояснень піде. Щоб цього не сталось, потрібно дати йому зрозуміти, що ви дуже хочете народити дитину і саме від нього.

Діти – квіти життя. Тому не потрібно відмовляти собі у такому прекрасному відчутті, як усвідомлення того, що твоя кров тече не тільки в твоєму тілі, що хтось у цьому житті потребує твоєї уваги і надійності.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий